Sezon narciarski rozpoczęty!

W dniu 19 lutego Szkolny Klub Narciarstwa wyruszył do Chyrowej, aby zainaugurować swój sezon narciarski na wyciągach Stacji Narciarskiej Chyrowa-Ski. Sezon rozpoczęty dość późno lecz wcześniejsze warunki atmosfe- ryczne uniemożliwiały rozpoczęcie sezonu naszemu Klubowi. Pod okiem naszych doświadczonych Instruktorów, uczniowie mogli rozpocząć naukę jazdy na nartach ale również doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Przed rozpoczęciem jazdy, wszyscy uczniowie musieli uczestniczyć we wspólnej rozgrzewce a następnie w grupach mogli rozpocząć wspólne szlifowanie swoich umiejętności pod wodzą naszych instruktorów. Podczas wyjazdu nie zabrakło dobrej zabawy i uśmiechu na twarzach. Już wkrótce kolejne wyjazdy i kolejne niezapomniane chwile spędzone wspólnie z naszym Klubem.

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 52

W ostatnim tygodniu 3

W tym miesiącu 967

Wszystkich 92401

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki