Nasi uczniowie na treningu Reprezentacji Polski w Arłamowie

W dniu 24 maja 2016r. uczniowie ZS w Racławówce, należący do „Szkolnego Klubu Kibica” mieli zaszczyt uczestniczyć w treningu Reprezentacji Polski w piłce nożnej, która obecnie przebywa na zgrupowaniu w Arłamowie, gdzie przygotowuje się do rozpoczynających się 10 czerwca 2016r. Mistrzostw Europy we Francji.

Podczas treningu nasi uczniowie mogli przyglądać się z bliska czołowym zawodnikom najlepszych drużyn Europy, których do tej pory mogli widywać tylko na ekranach telewizorów. Tuż po zakończonym treningu był czas na autografy i zdjęcia z takimi gwiazdami, jak: Arkadiusz Milik, Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Wojciech Szczęsny czy też z Trenerem naszej Reprezentacji - Adamem Nawałką i z wszystkimi zawodnikami przebywającymi na zgrupowaniu. Dodatkową porcją wrażeń, był fakt, że uczniowie kl.IIIb o profilu sportowym z Gimnazjum w Racławówce - Sebastian Bednarski i Piotr Guzek udzielili wywiadu dla TVP INFO, w którym mówili o szansach Reprezentacji na Euro we 2016 we Francji. Dla naszych uczniów był to dzień pełen pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń na lata. I tak jak obiecaliśmy Trenerowi Adamowi Nawałce, będziemy trzymać kciuki za naszych Orłów podczas Euro we Francji!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce