Z Jasełkami w Avee-Med

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami byli w ZOZ AVEE- Med w Niechobrzu, aby złożyć życzenia przebywającym tam pacjentom. Podczas Jasełek wspólnie z Mędrcami podążali w poszukiwaniu Nowonarodzonego Boga, a kiedy znaleźli pokłonili się i uświadomili sobie, że to nie bogate szaty i klejnoty są ich skarbem.

Widzowie mogli się przekonać co tak naprawdę ma największą wartość w oczach Dzieciątka. Dali temu wyraz młodzi aktorzy pozwalając choć na chwilę pacjentom zapomnieć o swojej chorobie. Wraz z aktorami przybyli członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu, którzy chodząc po salach składali życzenia tym pacjentom, którzy nie mogli zostać przywiezieni do świetlicy na Jasełka. Przy dźwiękach gitary, śpiewali kolędę i rozdawali wykonane przez siebie świąteczne aniołki. Zarówno przedstawienie, jak i aniołki i życzenia wywołały wzruszenie i wdzięczność w oczach pacjentów - ludzi starszych, schorowanych, a uczniom pozwoliło dostrzec świat z troszkę innej perspektywy. Im więcej dajemy, tym więcej otrzymujemy. W podziękowaniu artyści otrzymali dużą torbę cukierków, ale piękniejszy był uśmiech, łzy i wzruszenie pensjonariuszy.

Zdjęcia

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 52

W ostatnim tygodniu 3

W tym miesiącu 967

Wszystkich 92401

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki