Udział w Programie Insta.Ling dla Szkół.

W obecnym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w IX Edycji Programu. Insta.Ling to strona WWW do skutecznej nauki słówek. Już kolejny rok Insta.Ling wspiera naukę języka angielskiego u uczniów klas IV – VII szkoły podstawowej i uczniów z gimnazjum.

Program Insta.Ling dla Szkół daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do Insta.Ling w ramach programu szkolnego.

Insta.Ling jest

  • systemem do nauki nowych słówek
  • systemem do utrwalania słówek
  • systemem do kontroli systematyczności pracy ucznia
  • systemem do śledzenia postępów ucznia

Od początku wdrażania Insta.Ling pozwala nauczycielowi na obiektywną ocenę systematyczności pracy ucznia w domu. Nauczyciel ma dostęp do raportu systematyczności, który pokazuje którego dnia dany uczeń pracował.

Kolejne korzyści to poprawa poziomu przyswojenia słówek przez uczniów oraz zwiększenie pewności siebie uczniów posługujących się obcym językiem.

Po realizacji pełnego wdrożenia Insta.Ling umożliwia nauczycielowi realizację większej ilości materiału na lekcjach, gdyż słownictwo nie musi być wprowadzane na lekcjach. Uczniowie poprzez systematyczne logowanie do programu wzbogacają słownik bierny i czynny w zakresie języka angielskiego. Nauczyciel wykorzystuje przyswojone słownictwo w nauczaniu gramatyki, konwersacjach i złożonych koncepcjach używania języka w komunikacji, gdzie wsparcie nauczyciela jest istotne. W nauce pamięciowej słówek nauczyciela wyręcza Insta.Ling.

Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce języka angielskiego.

Adres internetowy strony: http://www.instaling.pl/

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 34

W ostatnim tygodniu 35

W tym miesiącu 947

Wszystkich 95414

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki