Tydzień Zdrowej Szkoły w klasach I-III

W styczniu, w ramach Tygodnia Zdrowej Szkoły, klasy I -III doświadczyły pozytywnej dawki energii jaką daje ruch. Akcja ta miała nauczyć dzieci z naszej szkoły jak dbać o swoją sprawność fizyczną. Dziś zdrowy styl życia, witalność to nie tylko sposób odżywiania, ale także ruch, który odgrywa coraz większą rolę w leczeniu i profilaktyce zdrowotnej. Wyniki wielu badań potwierdzają korzystny wpływ aktywności fizycznej,

która nie tylko poprawia stan naszego ciała i ducha, ale także zmniejsza ryzyko występowania chorób. Ruch to najlepsze lekarstwo, jakie każdy z nas może sobie sam przepisać. Jest dobry na wszystko, dlatego należy go zażywać jak najwięcej. A w taki oto sposób nasi uczniowie zażywali ruchu.

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 34

W ostatnim tygodniu 35

W tym miesiącu 947

Wszystkich 95414

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki