Racławówka podwójnym Mistrzem Powiatu Rzeszowskiego w piłce siatkowej

Uczniowie klas gimnazjalnych stanęli na najwyższym podium w rozgrywkach Finału Powiatowego w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców , które odbyły się 27 i 28 lutego w Błażowej. W drodze do tytułu Mistrza najpierw wygrali rozgrywki gminne pokonując uczniów z Niechobrza i Boguchwały. W półfinałach powiatowych dziewczęta wygrały z Błażową , Siedliskami i Dylągową  przegrywając jedynie z Tyczynem zajmując drugie miejsce. Chłopcy w półfinale wygrali wszystkie cztery mecze z Nienadówką , Zaczerniem, Tyczynem i Trzcianą. W finale Powiatowym dziewczęta wygrały obydwa mecze z Krasnem i z Tyczynem. Również chłopcy wygrali obydwa mecze z Siedliskami i Błażową. Gratulujemy sukcesów pani Alicji Nerc i panu Bogdanowi Dziedzicowi osiągniętych wyników i liczymy , że w zawodach rejonowych również dobrze zagrają godnie reprezentując Gminę Boguchwała.
Składy Mistrzów Powiatu Rzeszowskiego:
Dziewczęta:
Martyna Klimasz,
 Karolina Pomianek, Roksana Nabożna, Paulina Ceglarz, Joanna Wiech, Julia Kalandyk, Julia Szczepek, Klaudia Rzucidło, Kamila Rogala
Chłopcy:
Maciej Szalacha, Kacper Haligowski, Krystian Haligowski, Gracjan Rebizak, Szymon Ziemniak, Mateusz Mitał, Adrian Grobelny, Kacper Witalec, Szymon Rutkowski, Konrad Kaszuba, Piotr Dragan, Tomasz Bieda, Norbert Pietrzak, Adrian Dziedzic.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 34

W ostatnim tygodniu 32

W tym miesiącu 944

Wszystkich 95411

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki