Racławówka podwójnym Mistrzem Powiatu Rzeszowskiego w piłce siatkowej

Uczniowie klas gimnazjalnych stanęli na najwyższym podium w rozgrywkach Finału Powiatowego w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców , które odbyły się 27 i 28 lutego w Błażowej. W drodze do tytułu Mistrza najpierw wygrali rozgrywki gminne pokonując uczniów z Niechobrza i Boguchwały. W półfinałach powiatowych dziewczęta wygrały z Błażową , Siedliskami i Dylągową  przegrywając jedynie z Tyczynem zajmując drugie miejsce. Chłopcy w półfinale wygrali wszystkie cztery mecze z Nienadówką , Zaczerniem, Tyczynem i Trzcianą. W finale Powiatowym dziewczęta wygrały obydwa mecze z Krasnem i z Tyczynem. Również chłopcy wygrali obydwa mecze z Siedliskami i Błażową. Gratulujemy sukcesów pani Alicji Nerc i panu Bogdanowi Dziedzicowi osiągniętych wyników i liczymy , że w zawodach rejonowych również dobrze zagrają godnie reprezentując Gminę Boguchwała.
Składy Mistrzów Powiatu Rzeszowskiego:
Dziewczęta:
Martyna Klimasz,
 Karolina Pomianek, Roksana Nabożna, Paulina Ceglarz, Joanna Wiech, Julia Kalandyk, Julia Szczepek, Klaudia Rzucidło, Kamila Rogala
Chłopcy:
Maciej Szalacha, Kacper Haligowski, Krystian Haligowski, Gracjan Rebizak, Szymon Ziemniak, Mateusz Mitał, Adrian Grobelny, Kacper Witalec, Szymon Rutkowski, Konrad Kaszuba, Piotr Dragan, Tomasz Bieda, Norbert Pietrzak, Adrian Dziedzic.