Plastyczny Konkurs Biblijny

Plastyczny Konkurs Biblijny organizowany przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
13 lutego 2018 r. miało miejsce rozstrzygnięcie plastycznego Konkursu Biblijnego pt. „Duch, który umacnia miłość” dla dzieci szkół podstawowych klasy od I do IV.
W Konkursie wzięło udział ok. 850 dzieci z 58 szkół. Posiadał on dwa etapy: szkolny i diecezjalny. Do etapu diecezjalnego zostało nadesłanych 114 prac z grupy młodszej (kl. I – II) i 155 z grupy starszej (kl. III- IV). W każdej kategorii zostało nagrodzonych po 25 prac. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie klasy II naszej szkoły: Sebastian Ferenc i Maksymilian Szura. Ich prace zostały zakwalifikowane na wystawę. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród miało miejsce 23 lutego o godz. 11.00 w Millenium Hall w Rzeszowie na II poziomie obok DagArt Galerie w obecności JE Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby oraz Pani Dyrektor Wydziału Edukacji Kuratorium Oświaty Bożeny Pasieki. Po ogłoszeniu wyników nastąpił wernisaż nagrodzonych i zakwalifikowanych na wystawę prac. Wystawa potrwa do 12 marca 2018 r. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wystawy.

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 34

W ostatnim tygodniu 32

W tym miesiącu 944

Wszystkich 95411

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki