Konkurs Biblijny

 

Konkurs Biblijny dla dzieci szkół podstawowych, kl. od V do VII”, organizowany przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie pt. „Duch, który umacnia miłość” na podstawie Ewangelii św. Mateusza.

Etap szkolny Konkursu odbył się 28 II br. W naszej szkole w tym etapie brali udział  wszyscy uczniowie klas V- VII.  Zgodnie z regulaminem do drugiego etapu Konkursu automatycznie kwalifikowały się dzieci, które w swojej szkole zajęły 3 pierwsze miejsca pod warunkiem osiągnięcia przez nie min. 54 punktów. W związku ze zróżnicowanym poziomem wiedzy uczestników testu Komisja Konkursowa postanowiła dopuścić do etapu rejonowego wszystkie dzieci od czwartego miejsca w dół, które zdobyły min. 65 punktów.

Do Konkursu zgłosiło się 103 szkoły. W Konkursie wzięło udział 1620 dzieci.

Największa liczba dzieci zakwalifikowała się do etapu rejonowego z następujących szkół:

RZESZÓW SP NR 27 - 18

KRYG ZS - 14

NOWY ŻMIGRÓD ZS – 10

RZESZÓW SP NR 5 – 10

RACŁAWÓWKA SP – 10

TRZEBOWNISKO SP – 10

Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 420 dzieci.  Z naszej szkoły są to nastepujący uczniowie:

Anna Siuta – kl. VI – 83 pkt.

Augustyn Ilia– kl. V – 79 pkt.

Joanna Gierczak– kl. V – 75 pkt.

Wiktoria Drzał– kl. VI – 75 pkt.

Wanessa Borowiec – kl. VII – 75 pkt.

Weronika Pasternak – kl. VII – 74 pkt.

Sebastian Szura – kl. VI – 72 pkt.

Adam Porada – kl. VI – 65 pkt.

Natalia Pączek - kl. VII – 65 pkt.

Jakub Rębisz – kl. V – 65 pkt.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części Konkursu. Etap rejonowy będzie miał miejsce w dniu 13 kwietnia 2018 r.

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 34

W ostatnim tygodniu 32

W tym miesiącu 944

Wszystkich 95411

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki