Alfik Matematyczny 2017/2018 - podsumowanie

W Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny w tym roku uczestniczyło 66769 uczniów z 1594 szkół.

Z samego województwa podkarpackiego było 2884 uczestników.

Z naszej szkoły z matematycznymi łamigłówkami i zadaniami logicznymi zmierzyło się 22 uczniów.

Każdy z nich otrzymał Dyplom za Uczestnictwo w konkursie, natomiast wyróżnieni otrzymali Dyplomy Uznania.

Spośród uczniów klasy III z łamigłówkami najlepiej poradził sobie Wojtek Trąd, który otrzymał Dyplom Uznania za uzyskanie 48 miejsca w województwie podkarpackim.

Bartek Maruszewski z klasy III uzyskał 50 miejsce w województwie podkarpackim.

Daria Sowa z klasy III uzyskała 65 miejsce w województwie podkarpackim,

Eliza Grzebyk z klasy III uzyskała 66 miejsce w województwie podkarpackim.

Filip Bosek z klasy III uzyskał 103 miejsce w województwie podkarpackim.

Mateusz Salamon z klasy III uzyskał 158 miejsce w województwie podkarpackim.

Z tej klasy w konkursie wzięli też udział: Maksymilian Kalandyk, Bartosz Grzebyk i Kamil Książek.

Spośród uczniów klasy IV najlepszy wynik i Dyplom Uznania osiągnął Bartek Salamon uzyskując 177 miejsce w województwie podkarpackim.

Z tej klasy w konkursie wzięli też udział: Jakub Książek, Krystian Król, Julia Lewicka i Damian Drzał.

Spośród uczniów klasy V najlepszy wynik i Dyplom Uznania osiągnął Konrad Pasternak uzyskując 179 miejsce w województwie podkarpackim.

Z tej klasy w konkursie wzięli też udział: Maciek Dragan, Martyna Ciepła, Kamil Leśniak, Adrian Kalandyk i Bartek Ferenc.

Spośród uczniów klasy VI najlepszy wynik osiągnęła Weronika Konkol uzyskując 75 miejsce w województwie podkarpackim.

Spośród uczniów klasy VII najlepszy wynik osiągnął Konrad Szczepek uzyskując 234 miejsce w województwie podkarpackim.

Gratulujemy Uczniom i zachęcamy do dalszych zmagań konkursowych.