Wielkanocna wizyta w AVEE-med.

Uczniowie naszej szkoły przed Świętami Zmartwychwstania Chrystusa chcąc sprawić radość ludziom starszym i chorym odwiedzili ZOZ AVEE-med w Niechobrzu. Klasa IIIb gimnazjum przygotowała pantomimę "Nie musisz mówić nic", a uczennice kl. V szkoły podstawowej i kl. IIb

gimnazjum pod kierunkiem pana Dominika Maziarza uświetniły występ śpiewem. Niewątpliwie wielkie zainteresowanie wzbudziła gra na skrzypcach uczennicy kl. V - Ilii Augustyn. Ilia towarzyszyła także dziewczętom z kl. IIa, które składały świąteczne życzenia chorym pozostałym w salach, co spotkało się z wielkim wzruszeniem ze strony chorych. Uczniowie życzliwie przyjęci, otrzymali w podziękowaniu dużą torbę cukierków.

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 34

W ostatnim tygodniu 32

W tym miesiącu 944

Wszystkich 95411

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki