Ferie na stoku

5 lutego 2015 r. uczniowie, absolwenci, rodzice pod opieką nauczycieli w-f Zespołu Szkół w Racławówce szusowali cały dzień na stokach ChyrowaSki. Szkolny, ale i rodzinny wyjazd został zorganizowany jako jedna z form atrakcji przygotowanych dla uczniów podczas ferii zimowych 2015r.

Czytaj więcej: Ferie na stoku

Zespół Szkół w Racławówce rozpoczął sezon narciarski.

13 grudnia uczniowie z Zespołu Szkół w Racławówce wyjazdem do Ośrodka Sportów Zimowych Kiczera-Ski w Puławach rozpoczęli tegoroczny sezon narciarski. Grupa 25 uczniów z Racławówki oraz gościnnie 8 uczniów z Gimnazjum w Boguchwale, pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego - pana dyrektora Andrzeja Niedziałka i pana Łukasza Bubicza, przy wspaniałych warunkach atmosferycznych i starannie przygotowanej pokrywie śnieżnej tras zjazdowych, doskonaliła swoje umiejętności jazdy na nartach oraz desce snowboardowej.

Czytaj więcej: Zespół Szkół w Racławówce rozpoczął sezon narciarski.

Szaleństwo na nartach Chyrowa luty 2012

Uczniowie Gimnazjum w Racławówce, w ostatni poniedziałek lutego, aktywnie pożegnali zimę w ośrodku Chyrowa-Ski, w malowniczym Beskidzie Niskim. Doskonalili  swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe, korzystając z trzech tras zjazdowych, w tym najdłuższej mierzącej prawie 1400m. Była to już druga wycieczka narciarzy z naszej szkoły w tym roku, poprzednio również na stoku w Chyrowej byliśmy na feriach.

Czytaj więcej: Szaleństwo na nartach Chyrowa luty 2012

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 52

W ostatnim tygodniu 3

W tym miesiącu 967

Wszystkich 92401

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki