Racławówka podwójnym Mistrzem Powiatu Rzeszowskiego w piłce siatkowej

Uczniowie klas gimnazjalnych stanęli na najwyższym podium w rozgrywkach Finału Powiatowego w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców , które odbyły się 27 i 28 lutego w Błażowej. W drodze do tytułu Mistrza najpierw wygrali rozgrywki gminne pokonując uczniów z Niechobrza i Boguchwały.
Czytaj więcej: Racławówka podwójnym Mistrzem Powiatu Rzeszowskiego w piłce siatkowej

Kolejne wydarzenie z cyklu: "Spotkanie ze znanym Sportowcem"

Dzisiejszego dnia odbyło się ważne wydarzenie dla naszej społeczności szkolnej. Po raz kolejny p. M. Wojtowicz zorganizowała "Spotkanie ze znanym Sportowcem". Tym razem także radość była ogromna, bo gościły u nas 4 panie - Siatkarki z Klubu Sportowego DevelopRes Rzeszów. Wysłuchaliśmy wywiadu, były autografy, pamiątkowe zdjęcia, a na koniec spotkania Siatkarki trenowały, udzielały rad i sędziowały mecz rozegrany między drużynami naszych dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Nasi uczniowie z Pucharem Burmistrza Boguchwały.

Dniu 18.02 w zespole szkół w Niechobrzu odbył się turniej o Puchar Burmistrza Boguchwały w piłce halowej chłopców, w którym uczestniczyły zespoły z Racławówki, Niechobrz A, Niechobrz B oraz Czudec A, Czudec B. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły wygrywając wszystkie swoje mecze, a w finale pokonując zespół z Czudca zapewnili sobie zwycięstwo w tym turnieju, prócz zwycięstwa w turnieju nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Piotrek Guzek.
Czytaj więcej: Nasi uczniowie z Pucharem Burmistrza Boguchwały.

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 34

W ostatnim tygodniu 34

W tym miesiącu 946

Wszystkich 95413

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki