Kolejne wydarzenie z cyklu: "Spotkanie ze znanym Sportowcem"

Dzisiejszego dnia odbyło się ważne wydarzenie dla naszej społeczności szkolnej. Po raz kolejny p. M. Wojtowicz zorganizowała "Spotkanie ze znanym Sportowcem". Tym razem także radość była ogromna, bo gościły u nas 4 panie - Siatkarki z Klubu Sportowego DevelopRes Rzeszów. Wysłuchaliśmy wywiadu, były autografy, pamiątkowe zdjęcia, a na koniec spotkania Siatkarki trenowały, udzielały rad i sędziowały mecz rozegrany między drużynami naszych dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Nasi uczniowie z Pucharem Burmistrza Boguchwały.

Dniu 18.02 w zespole szkół w Niechobrzu odbył się turniej o Puchar Burmistrza Boguchwały w piłce halowej chłopców, w którym uczestniczyły zespoły z Racławówki, Niechobrz A, Niechobrz B oraz Czudec A, Czudec B. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły wygrywając wszystkie swoje mecze, a w finale pokonując zespół z Czudca zapewnili sobie zwycięstwo w tym turnieju, prócz zwycięstwa w turnieju nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Piotrek Guzek.
Czytaj więcej: Nasi uczniowie z Pucharem Burmistrza Boguchwały.

Mistrzowie Polski w siatkówce mężczyzn w Zespole Szkół w Racławówce

W środę, 9 grudnia 2015 roku do Zespołu Szkół w Racławówce na długo wyczekiwane spotkanie z młodzieżą, przyjechali zawodnicy Asseco Resovii: Olieg Achrem i Łukasz Perłowski wraz z trenerem Andrzejem Kowalem. Wszyscy byli zaszczyceni obecnością Mistrzów Polski w naszej szkole. Sportowcy udzielili wywiadu szkolnym dziennikarzom, podczas którego dowiedzieliśmy o drodze siatkarzy do Mistrzostwa Polski,

Czytaj więcej: Mistrzowie Polski w siatkówce mężczyzn w Zespole Szkół w Racławówce

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 52

W ostatnim tygodniu 3

W tym miesiącu 967

Wszystkich 92401

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki