Wygrana ucznia klasy I

Julian Wrona - uczeń klasy I SP
w Racławówce

zajął III miejsce

w Finale Podkarpackiej Ligi Karate Shinkyokushinkai kat.kumite.

Gratulujemy!

I miejsce w konkursie kolęd i pastorałek

25 stycznia 2018r. w XIV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kielanówce, w kategorii klas 4-7: JOANNA GIERCZAK - ucz.kl.V SP w Racławówce zdobyła I miejsce.

Komisja oceniając śpiewających uczniów, brała pod uwagę – stopień trudności kolędy, emisję głosu, poczucie rytmu, dykcję, poprawność językową, intonację, osobowość wykonawcy i ogólne wrażenie artystyczne.

ASIU gratulujemy!

Nagroda w konkursie "Herb mojego rodu".

17.02.2018r. w Archiwum Państwowym w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu plastycznego pn. "Herb mojego rodu".

W kategorii klas 1-6 uczeń klasy IV SP w Racławówce - Jakub Książek zdobył III miejsce.

Gratulujemy!

Nagrody w konkursie plastycznym

Prace uczniów z naszej szkoły znalazły się wśród nagrodzonych prac IV Międzygminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Wesołych Świąt Bożego Narodzenia”.

W kategorii klas IV - V nagrodę uzyskał Jakub Książek, kl. IV i Aleksandra Żuczek, kl. V.

Gratulujemy.