SZKOLNY KLUB NARCIARSKI

Naszym celem jest organizowanie i prowadzenie szkolenia nauki jazdy na nartach dla wszystkich chętnych uczniów z terenu Gminy Boguchwała i nie tylko.

Szkolenia prowadzimy na wybranych podkarpackich stokach narciarskich.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielsko-instruktorską.

W okresie sezonu narciarskiego proponujemy uczniom i ich rodzicom jednodniowie i kilkudniowe wyjazdy autokarowe oraz obozy sportowe podczas ferii zimowych.

W trakcie grupowych wyjazdów zorganizowanych dla uczniów z terenu Gminy Boguchwała naukę jazy na nartach prowadzimy za darmo.

Kadra szkoleniowa:

Mgr Alicja Nerc- nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor narciarstwa alpejskiego, ukończone kursy: kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, kierownik wychowawców w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży, trener klasy II piłki siatkowej, obecnie trener III-ligowej drużyny siatkarek SST „Lubcza” w Racławówce.

Mgr Andrzej Niedziałek – dyrektor Zespołu Szkół w Racławówce, nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, studia podyplomowe „Zarządzanie oświatą”, instruktor narciarstwa alpejskiego, trener II klasy w boksie obecnie trener Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego „Wisłok”, instruktor pływania, ukończone kursy: kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, kierownik wycieczek szkolnych.

Mgr Jan Fularz - nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor narciarstwa alpejskiego, studia podyplomowe: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, ukończone kursy: wychowawców kolonii i obozów oraz kierowników wycieczek, kolonii i obozów dla młodzieży.