Oficjalne logo Szkolnego Klubu Kibica

 

 

Logo zdobyło I miejsce w konkursie szkolnym. Stworzył je uczeń klasy III Gimnazjum w Racławówce Krzysztof Grochowy.

 

 

Szkolny Klub Kibica

Wyjazdem do Krakowa na mecz polskiej ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Wisłą Kraków i Zawiszą Bydgoszcz, w marcu 2014r., zainaugurowaliśmy działalność Szkolnego Klubu Kibica w Zespole Szkół w Racławówce.

Naszym celem jest promowanie kulturalnego dopingu podczas różnorodnych imprez sportowych, niezależnie od sympatii i przywiązania do barw klubowych, rozwijanie zainteresowań naszych podopiecznych różnymi dyscyplinami sportowymi, poznawanie historii, tradycji, trofeów i pamiątek znanych klubów sportowych oraz sylwetek i biografii zawodników, a także podziwianie nowoczesnych obiektów sportowych.

Mamy oficjalne Logo, jako rozpoznawalną markę i znak firmowy naszej działalności, planujemy również stworzyć baner (flagę) reklamowy promujący naszą szkołę i klub kibica zatytułowany: "Szkolny Klub Kibica Racławówka - bezpiecznie kibicujemy, mądrze kibicujemy, kibicujemy fair play", który towarzyszyć będzie nam na każdej wycieczce szkolnej na areny sportowe.
W przyszłości planujemy organizować wycieczki na rozgrywki sportowe na najwyższych poziomach ligowych na terenie całego kraju, a może też i za granicą.

Opiekun Szkolnego Klubu Kibica - Łukasz Bubicz

 

 

Nasi uczniowie na treningu Reprezentacji Polski w Arłamowie

W dniu 24 maja 2016r. uczniowie ZS w Racławówce, należący do „Szkolnego Klubu Kibica” mieli zaszczyt uczestniczyć w treningu Reprezentacji Polski w piłce nożnej, która obecnie przebywa na zgrupowaniu w Arłamowie, gdzie przygotowuje się do rozpoczynających się 10 czerwca 2016r. Mistrzostw Europy we Francji.

Czytaj więcej: Nasi uczniowie na treningu Reprezentacji Polski w Arłamowie

Szkolny Klub Kibica na meczu Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław

W ubiegły piątek Szkolny Klub Kibica z Zespołu Szkół w Racławówce zorganizował kolejną wycieczkę na polskie stadiony piłkarskie, tym razem na derbowy mecz ekstraklasy Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław. Uczniowie, zapaleni młodzi kibice piłkarscy, przemierzyli łącznie ponad 500 km, by oglądnąć w akcji swoich ulubieńców, w tym będącego ostatnio w bardzo dobrej formie, reprezentanta Polski - Sebastiana Milę.

Czytaj więcej: Szkolny Klub Kibica na meczu Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław

Uczniowie z Racławówki na turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy w halowej piłce nożnej.

W dniach 18-21 marca Krosno było gospodarzem, niewątpliwie jednego z najważniejszych wydarzeń w środowisku futsalu w tym roku, eliminacji do Mistrzostw Europy w halowej piłce nożnej. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przez cztery dni odbywały się rozgrywki,

Czytaj więcej: Uczniowie z Racławówki na turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy w halowej piłce nożnej.

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce