Oficjalne logo Szkolnego Klubu Kibica

 

 

Logo zdobyło I miejsce w konkursie szkolnym. Stworzył je uczeń klasy III Gimnazjum w Racławówce Krzysztof Grochowy.

 

 

Szkolny Klub Kibica

Wyjazdem do Krakowa na mecz polskiej ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Wisłą Kraków i Zawiszą Bydgoszcz, w marcu 2014r., zainaugurowaliśmy działalność Szkolnego Klubu Kibica w Zespole Szkół w Racławówce.

Naszym celem jest promowanie kulturalnego dopingu podczas różnorodnych imprez sportowych, niezależnie od sympatii i przywiązania do barw klubowych, rozwijanie zainteresowań naszych podopiecznych różnymi dyscyplinami sportowymi, poznawanie historii, tradycji, trofeów i pamiątek znanych klubów sportowych oraz sylwetek i biografii zawodników, a także podziwianie nowoczesnych obiektów sportowych.

Mamy oficjalne Logo, jako rozpoznawalną markę i znak firmowy naszej działalności, planujemy również stworzyć baner (flagę) reklamowy promujący naszą szkołę i klub kibica zatytułowany: "Szkolny Klub Kibica Racławówka - bezpiecznie kibicujemy, mądrze kibicujemy, kibicujemy fair play", który towarzyszyć będzie nam na każdej wycieczce szkolnej na areny sportowe.
W przyszłości planujemy organizować wycieczki na rozgrywki sportowe na najwyższych poziomach ligowych na terenie całego kraju, a może też i za granicą.

Opiekun Szkolnego Klubu Kibica - Łukasz Bubicz

 

 

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce